Індивідуальні сеанси

індивідуальніВ Дніпровському планетарії на даний час є кілька сталих форм індивідуальних сеансів: – дитячій день народження – побачення під зірками – міні-екскурсія. Аби отримати якусь певну послугу, треба попередньо домовитися про час та зміст сеансу. Ви можете зателефонувати за тел.:

+38 (056) 766-22-07

+38 (050) 021-77-71

+38 (096) 634-71-71

або завітати до Дніпровського планетарію з 9 до 16 години в будь-який день тижня і замовити свій індивідуальний сеанс.

День народження

День народження триває 1,5 години, з яких півгодини займає “підготовка до космічної подорожі” – анімація в фойє, ще півгодини буде тривати оригінальна програма у зоряній залі з іменинником та його друзями у головних ролях (при замовленні дня нарождення батькам треба потурбуватися надати нам фото в електронному вигляді) і 30 хвилин лишаться для солодкого столу (за бажанням) та рухливих ігор (у нас є столи, сидіння, чайник, вода – про все інше доведеться потурбуватися вам). Орієнтовна вартість для групи до 10 осіб – від 1500 грн.

Побачення під зірками

Побачення під зірками можна замовити як романтичний та оригінальний подарунок для своєї “другої половинки”. Побачення під повним зорями куполом неба (але в теплі і в зручних кріслах) можна доповнити музикою, розповіддю про сумісність зодіакальних знаків партнерів, романтичними легендами про сузір’я. Це небанальний варіант для першого побачення, святкування якоїсь річниці або парного побачення. Зустріч під зірками триватиме 60 хвилин та обійдеться від 1500 грн.

Міні-екскурсія

Міні-екскурсія – на той випадок, якщо вам треба розважати особливих гостей, або просто “душа бажає космосу”. Ви можете прийти в планетарій, не пристосовуючись до розкладу “вільної публіки”. Завчасно домовившись про зручний час та цікаву тему, ви також можете обрати мову, якою вестиметься сеанс: українську, російську чи англійську або домовитися про інші індивідуальні побажання. Вартість такого сеансу від 700 грн (для групи менше 10 осіб). Ви також можете ознайомитись з сеансами для вільної публіки. Ми також проводимо екскурсії.