Вільна публіка

вільна-публіка2Планетарій – це скоріше космічний театр, а не музей космосу, тож і працює він не з безперервним потоком відвідувачів, а проводить оголошені сеанси-вистави. Ви можете розраховувати на можливість відвідування цікавої та пізнавальної програми кожні вихідні.

Сеанси 11:00

11:00 – сеанси для наймолодших глядачів (4-8 років). Як правило, ми радимо не приходити на програми з малятами молодше 4 років – темрява в залі, заскладна тема, довге сидіння на місці може не припасти їм до душі, і всі будуть розчаровані.

Сеанси 13:00

13:00 – програми для дітей 9-14 років – більш насичені інформацією, зазвичай без казкових сюжетів.

Сеанси 15:00 та 18:00 (19:00)

15:00 та 18:00 – програми для старших школярів та дорослих. Тут будуть спеціальні терміни, актуальні новини, складні концепції. Всі сеанси проводяться висококваліфікованими спеціалістами, які будуть раді відповісти на ваші запитання після програми.

“Зоряні свята”

Щомісяця в планетарії проводяться “зоряні свята”, де на дітей чекають ігри, саморобки та активності у відповідності до теми свята. Анонси розкладу на уікенди оновлюються щотижня і можна заздалегідь спланувати відвідини, скориставшись інформацією на сайті планетарію, на нашій  сторнці в мережі Facebook або у розділі “Афіша” міських web-ресурсів. Якщо ж ви хочете чогось особливого, зверніть увагу на Індивідуальні сеанси. Ми також проводимо екскурсії.